biggysearch ♥ LB status

CHOCOLOPE DRY SIFT HASH

No longer listed on LittleBiggy. This hash from Green Cat has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-13 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 gram£27.65$35.00£7.90/g
7g7 gram£47.40$60.00£6.77/g
14g14 gram£90.85$115.00£6.49/g
28g28 gram£178$225.00£6.35/g
Listing description

Chocolope Morrocan Dry Sift Hash. Bubbles under a flame.

Live hash on LittleBiggy now

See all