biggysearch ♥ LB status

Tropicana Cherry

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Thewizardofoz420 has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-18 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£37.13$47.00£10.61/g
7g7 g£60.04$76.00£8.58/g
14g14 g£105$133.00£7.50/g
28g28 g£186$235.00£6.63/g
Listing description

🇺🇸 CALI MIDS / BUD FLOWER WEED (TROPICANA COOKIES X CHERRY COOKIES) Listed: 10/06 Type: Sativa Dominant Hybrid THC: 18% – 24% Aroma: Blood oranges, cherries and earthy. Flavor: Orangy, earthy, with light cherries. Effects: Chilled, …

Live flower on LittleBiggy now

See all