
Star Dawg ⛽ 🌟
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £30.22 | $40.00 | £8.63/g |
| 7g | 7 g | £49.11 | $65.00 | £7.02/g |
| 14g | 14 g | £79.34 | $105.00 | £5.67/g |
| 28g | 28 g | £147 | $195.00 | £5.26/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 2 price changes recorded across 4 sizes. The cheapest size (28g) is 8% above its first tracked price and at its highest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £30.22 | £30.22 | £30.22 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g | £49.11 | £49.11 | £49.11 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g | £79.34 | £75.56 | £79.34 | 7 Aug 2026 | 1 (last 20 Aug 2026) |
| 28g | 28 g | £147 | £136 | £147 | 7 Aug 2026 | 1 (last 20 Aug 2026) |
How this compares
£5.26/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (19% cheaper).
Seller: Thewizardofoz420 has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 4,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
🇬🇧 UK COMMERCIAL / BUD FLOWER WEED NEW BATCH 21/AUG/2026 (CHEMDAWG x TRES DOG) Type: Indica Dominant Hybrid (70/30) THC: 20% – 28% Aroma: Earthy pine with hints of diesel and citrus skunk. Flavor: Its taste mirrors the aroma, bringi…



