
RAMBO EXOTICS - 10/10 BUD 🔥🔥🔥
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g exotics promo (1 per customer) | £3.78 | $5.00 | £3.78/g |
| 2g | 2 g white zlushie bud | £18.94 | $25.06 | £9.47/g |
| 2g | 2 g cherry runtz bud | £19.30 | $25.54 | £9.65/g |
| 2g | 2 g lemon cherry gelato bud | £19.30 | $25.54 | £9.65/g |
| 3.5g | 3.5 g white zlushie bud | £30.67 | $40.59 | £8.76/g |
| 3.5g | 3.5 g cherry runtz bud | £33.12 | $43.83 | £9.46/g |
| 3.5g | 3.5 g lemon cherry gelato bud | £33.12 | $43.83 | £9.46/g |
| 7g | 7 g white zlushie bud | £57.96 | $76.71 | £8.28/g |
| 7g | 7 g cherry runtz bud | £60.15 | $79.60 | £8.59/g |
| 7g | 7 g lemon cherry gelato bud | £60.15 | $79.60 | £8.59/g |
| 14g | 14 g white zlushie bud | £112 | $147.84 | £7.98/g |
| 14g | 14 g cherry runtz bud | £117 | $155.48 | £8.39/g |
| 14g | 14 g lemon cherry gelato bud | £117 | $155.48 | £8.39/g |
| 28g | 28 g white zlushie bud | £201 | $266.27 | £7.19/g |
| 28g | 28 g cherry runtz bud | £228 | $301.64 | £8.14/g |
| 28g | 28 g lemon cherry gelato bud | £228 | $301.64 | £8.14/g |
| 56g | 56 g white zlushie bud | £394 | $521.36 | £7.03/g |
| 56g | 56 g cherry runtz bud | £431 | $569.77 | £7.69/g |
| 56g | 56 g lemon cherry gelato bud | £431 | $569.77 | £7.69/g |
Price history
Tracked since 15 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£3.78/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (42% cheaper).
Seller: rambouk2uk has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 350+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Please help support us by using this link to buy: https://littlebiggy.org/link/WD4Vmb Howdy Troops 🫡 Below are our current top tier skunks: RAMBO CHERRY RUNTZ BUD 🍒 Cherry Runtz is a hybrid made by crossing Runtz and Cherry Pie and is…



