
SKYWALKER OG
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g skywalker og | £33.25 | $44.00 | £9.50/g |
| 7g | 7 g skywalker og | £54.40 | $72.00 | £7.77/g |
| 14g | 14 g skywalker og | £97.47 | $129.00 | £6.96/g |
| 28g | 28 g skywalker og | £184 | $243.00 | £6.56/g |
Price history
Tracked since 12 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.56/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (in line with the market).
Seller: radar breeder has 30+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 45,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
SKYWALKER OG An indica-dominant beauty that weighs in at 85/15, Skywalker OG is the lovechild of Skywalker and OG Kush. Like its namesake, it will bring strong kush attributes and leave you feeling like you’re in the clouds for hours. Also …



