biggysearch ♥ LB status

🇺🇸 Papaya AAA+

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Greenmangb has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-21 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£27.65$35.00£7.90/g
7g7 g£44.84$60.00£6.41/g
14g14 g£86.90$110.00£6.21/g
28g28 g£158$200.00£5.64/g
Listing description

PAPAYA- absolutely stinks of a Tropical fruity aroma small to medium bright green nugs with orange hairs dotted throughout Only 7gs left

Live flower on LittleBiggy now

See all