
SNOWFALL Z
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g parcel box | £22.67 | $30.00 | £6.48/g |
| 7g | 7 g parcel box | £45.34 | $60.00 | £6.48/g |
| 14g | 14 g parcel box | £83.12 | $110.00 | £5.94/g |
| 28g | 28 g parcel box | £151 | $200.00 | £5.40/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.40/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (17% cheaper).
Seller: ZAZA has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 1,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Snowfall Z is buried in trichomes, pale and frosted like the name says. Sweet candy gas on the nose, clean glassy smoke, strong and smooth. One of the frostiest cuts we hold. Small batch, packed fresh, sent tracked. Exotic grade all day.



