
*SHERBANGER PURP* 10% EXTRA - FREE SHIPPING
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £24.18 | $32.00 | £6.91/g |
| 7g | 7 g | £48.36 | $64.00 | £6.91/g |
| 14g | 14 g | £91.43 | $121.00 | £6.53/g |
| 28g | 28 g | £150 | $199.00 | £5.37/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.37/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (17% cheaper).
Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Purple Sherbanger is a cannabis strain known for its distinctive, flavourful profile and potent effects. It is a hybrid strain that combines the characteristics of the well-known Sherbert and Banger strains. Sherbanger typically features …



