
UK BUD'S
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g what’s app | £49.11 | $65.00 | £7.02/g |
| 7g | 7 g biscotti | £49.11 | $65.00 | £7.02/g |
| 7g | 7 g fullgas | £49.11 | $65.00 | £7.02/g |
| 7g | 7 g after eights | £49.11 | $65.00 | £7.02/g |
| 14g | 14 g what’s app | £86.89 | $115.00 | £6.21/g |
| 14g | 14 g fullgas | £86.89 | $115.00 | £6.21/g |
| 14g | 14 g after eights | £86.89 | $115.00 | £6.21/g |
| 14g | 14 g what’s app | £86.89 | $115.00 | £6.21/g |
| 28g | 28 g after eights | £159 | $210.00 | £5.67/g |
| 28g | 28 g fullgas | £159 | $210.00 | £5.67/g |
| 28g | 28 g what’s app | £159 | $210.00 | £5.67/g |
Price history
Tracked since 11 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 2 price changes recorded across 11 sizes.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g what’s app | £49.11 | £49.11 | £49.11 | 12 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g biscotti | £49.11 | £49.11 | £49.11 | 12 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g fullgas | £49.11 | £49.11 | £49.11 | 12 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g after eights | £49.11 | £49.11 | £49.11 | 12 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g what’s app | £86.89 | £83.12 | £86.89 | 11 Aug 2026 | 1 (last 12 Aug 2026) |
| 14g | 14 g fullgas | £86.89 | £86.89 | £86.89 | 12 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g after eights | £86.89 | £86.89 | £144 | 11 Aug 2026 | 1 (last 12 Aug 2026) |
| 14g | 14 g what’s app | £86.89 | £86.89 | £86.89 | 12 Aug 2026 | 0 |
| 28g | 28 g after eights | £159 | £159 | £159 | 12 Aug 2026 | 0 |
| 28g | 28 g fullgas | £159 | £159 | £159 | 12 Aug 2026 | 0 |
| 28g | 28 g what’s app | £159 | £159 | £159 | 12 Aug 2026 | 0 |
How this compares
£5.67/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (13% cheaper).
Seller: Dopey has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 4,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
IN STOCK - RS11, After Eights, Biscotti, Full Gas and What’s App. Please name the strain when reviewing we would be most grateful.



