biggysearch ♥ LB status

Slurricane *Free Shipping*

No longer listed on LittleBiggy. This flower from THEGREENTEAM has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-06 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
1g1 g£13.83$17.50£13.83/g
3.5g3.5 g£41.48$52.50£11.85/g
7g7 g£73.08$92.50£10.44/g
14g14 g£134$170.00£9.59/g
28g28 g£253$320.00£9.03/g
Listing description

A velvet-smooth swirl of ripe berries, grape candy, and creamy spice—deeply relaxing with decadent flavor depth. Slurricane is an indica-dominant hybrid bred by crossing Do-Si-Dos with Purple Punch—a pairing that produces an ultra-flavorfu…

Live flower on LittleBiggy now

See all