
Cali Mids SPECIALS
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g chem fuel | £56.67 | $75.00 | £8.10/g |
| 7g | 7 g sunset sherbet | £56.67 | $75.00 | £8.10/g |
| 7g | 7 g blue dream | £56.67 | $75.00 | £8.10/g |
| 7g | 7 g hyper za | £56.67 | $75.00 | £8.10/g |
| 7g | 7 g blueberry | £58.94 | $78.00 | £8.42/g |
| 14g | 14 g chem fuel | £104 | $137.00 | £7.39/g |
| 14g | 14 g sunset sherbet | £104 | $137.00 | £7.39/g |
| 14g | 14 g blue dream | £104 | $137.00 | £7.39/g |
| 14g | 14 g hyper za | £104 | $137.00 | £7.39/g |
| 14g | 14 g blueberry | £116 | $153.00 | £8.26/g |
| 28g | 28 g chem fuel | £196 | $260.00 | £7.02/g |
| 28g | 28 g sunset sherbet | £196 | $260.00 | £7.02/g |
| 28g | 28 g blue dream | £196 | $260.00 | £7.02/g |
| 28g | 28 g hyper za | £196 | $260.00 | £7.02/g |
| 28g | 28 g blueberry | £223 | $295.00 | £7.96/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£7.02/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (8% dearer).
Seller: radar breeder has 30+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 45,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Please support our shop by using the following link when purchasing or add to bookmark that way you can see all items for sale one love RB https://littlebiggy.org/link/k1BqUX CALI MIDS SPECIALS (high quality) WITH FREE RM 24h SHIPPING TO G…



