
MIX AND MATCH 3.5G
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g star dawg | £27.96 | $37.00 | £7.99/g |
| 3.5g | 3.5 g super lemon haze | £30.22 | $40.00 | £8.63/g |
| 3.5g | 3.5 g tropicana cherry | £31.74 | $42.00 | £9.07/g |
| 3.5g | 3.5 g mandarin sunset | £34.00 | $45.00 | £9.71/g |
| 3.5g | 3.5 g malibu marker | £34.00 | $45.00 | £9.71/g |
| 3.5g | 3.5 g gumbo | £34.00 | $45.00 | £9.71/g |
| 3.5g | 3.5 g widow bomb | £34.00 | $45.00 | £9.71/g |
| 3.5g | 3.5 g the glove | £34.00 | $45.00 | £9.71/g |
| 3.5g | 3.5 g pink runtz | £34.00 | $45.00 | £9.71/g |
| 3.5g | 3.5 g rainbow zoap | £34.76 | $46.00 | £9.93/g |
| 3.5g | 3.5 g tenco: wagyu | £37.78 | $50.00 | £10.79/g |
| 3.5g | 3.5 g zenergy | £37.78 | $50.00 | £10.79/g |
| 3.5g | 3.5 g amarena de limon | £37.78 | $50.00 | £10.79/g |
| 3.5g | 3.5 g dante's inferno | £37.78 | $50.00 | £10.79/g |
| 3.5g | 3.5 g el chapo og | £38.54 | $51.00 | £11.01/g |
| 3.5g | 3.5 g american pie | £38.54 | $51.00 | £11.01/g |
| 3.5g | 3.5 g runtz 33 | £38.54 | $51.00 | £11.01/g |
| 3.5g | 3.5 g street heat | £38.54 | $51.00 | £11.01/g |
| 3.5g | 3.5 g big meech | £38.54 | $51.00 | £11.01/g |
| 3.5g | 3.5 g super cherries | £43.07 | $57.00 | £12.31/g |
| 3.5g | 3.5 g blue lobster | £43.82 | $58.00 | £12.52/g |
| 3.5g | 3.5 g versace x lcg | £43.82 | $58.00 | £12.52/g |
| 3.5g | 3.5 g strawberry guava | £43.82 | $58.00 | £12.52/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 5 price changes recorded across 23 sizes.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g star dawg | £27.96 | £27.96 | £27.96 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g super lemon haze | £30.22 | £30.22 | £30.22 | 20 Aug 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g tropicana cherry | £31.74 | £31.74 | £32.49 | 7 Aug 2026 | 1 (last 1 Sep 2026) |
| 3.5g | 3.5 g mandarin sunset | £34.00 | £34.00 | £34.00 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g malibu marker | £34.00 | £34.00 | £34.00 | 2 Sep 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g gumbo | £34.00 | £34.00 | £34.00 | 2 Sep 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g widow bomb | £34.00 | £34.00 | £34.00 | 2 Sep 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g the glove | £34.00 | £34.00 | £34.00 | 3 Sep 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g pink runtz | £34.00 | £34.00 | £34.00 | 3 Sep 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g rainbow zoap | £34.76 | £34.76 | £37.78 | 7 Aug 2026 | 1 (last 1 Sep 2026) |
| 3.5g | 3.5 g tenco: wagyu | £37.78 | £37.78 | £37.78 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g zenergy | £37.78 | £37.78 | £37.78 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g amarena de limon | £37.78 | £37.78 | £37.78 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g dante's inferno | £37.78 | £37.78 | £37.78 | 1 Sep 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g el chapo og | £38.54 | £38.54 | £38.54 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g american pie | £38.54 | £38.54 | £38.54 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g runtz 33 | £38.54 | £38.54 | £38.54 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g street heat | £38.54 | £38.54 | £38.54 | 27 Aug 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g big meech | £38.54 | £38.54 | £38.54 | 29 Aug 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g super cherries | £43.07 | £43.07 | £43.07 | 22 Aug 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g blue lobster | £43.82 | £43.07 | £43.82 | 7 Aug 2026 | 1 (last 26 Aug 2026) |
| 3.5g | 3.5 g versace x lcg | £43.82 | £43.07 | £43.82 | 7 Aug 2026 | 1 (last 26 Aug 2026) |
| 3.5g | 3.5 g strawberry guava | £43.82 | £43.07 | £43.82 | 7 Aug 2026 | 1 (last 26 Aug 2026) |
How this compares
£7.99/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (23% dearer).
Seller: Thewizardofoz420 has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 4,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
BUD FLOWER WEED MIX AND MATCH SPECIAL Get your favorite flavors at a discounted price! Passing on the savings we get from shipping onto you. You must purchase at least 𝟮 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗦 in the Mix & Match to qualify for this disco…



