biggysearch ♥ LB status

Biscoff *Free Shipping*

No longer listed on LittleBiggy. This flower from THEGREENTEAM has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-25 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
1g1 g£9.08$12.00£9.08/g
3.5g3.5 g£26.47$35.00£7.56/g
7g7 g£51.06$67.50£7.29/g
14g14 g£100$132.50£7.16/g
28g28 g£193$255.00£6.89/g
Listing description

Warm spiced sweetness with indulgent cookie-butter depth and velvety calm. Biscoff (also seen as Bizcoff) is an indica-dominant, dessert-forward cultivar name most commonly used to describe phenotypes or branded cuts inspired by Biscotti. …

Live flower on LittleBiggy now

See all