
UK Chemdawg
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g | £11.33 | $15.00 | £11.33/g |
| 3.5g | 3.5 g | £28.71 | $38.00 | £8.20/g |
| 7g | 7 g | £55.91 | $74.00 | £7.99/g |
| 14g | 14 g | £86.89 | $115.00 | £6.21/g |
| 28g | 28 g | £155 | $205.00 | £5.53/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.53/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (15% cheaper).
Seller: The fall guy has 3 live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 350+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Banging orange hair UK Chemdawg! Chemdawg is probably better known as the starting base for the successful hybrid Sour Diesel and OG Kush rather than as a standalone strain. Other iconic strains like Chem’s Sister, GSC, and Gorilla Glue #4…



