biggysearch ♥ LB status

🇺🇸 Biscotti

No longer listed on LittleBiggy. This flower from ShineyBudsUK has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-18 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
2g2 grams£26.19$35.00£13.10/g
3.5g3.5 grams£41.15$55.00£11.76/g
7g7 grams£74.82$100.00£10.69/g
14g14 grams£142$190.00£10.15/g
28g28 grams£277$370.00£9.89/g
Listing description

🇺🇸 Biscotti Biscotti is a rare indica dominant hybrid strain (80% indica/20% sativa) created through a delicious cross of the classic Gelato #25 X Girl Scout Cookies X South Florida OG strains. If youre looking for a classic indica with…

Live flower on LittleBiggy now

See all