
Fruit Mix / Premium Frozen
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 5g | 5 g | £52.89 | $70.00 | £10.58/g |
| 10g | 10 g | £98.23 | $130.00 | £9.82/g |
| 20g | 20 g | £189 | $250.00 | £9.45/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£9.45/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (45% dearer).
Seller: TheGoodStuff has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 2,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Fruit mix frozen premium. 2025. Best frozen on LB



