biggysearch ♥ LB status

La Mousse Hash – Moroccan Beldia Landrace

No longer listed on LittleBiggy. This concentrate from THEGREENTEAM has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-20 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Concentrate
WeightVarietyGBPUSD£/g
1g1 g£8.23$11.00£8.23/g
3.5g3.5 g£22.44$30.00£6.41/g
7g7 g£43.00$57.50£6.14/g
14g14 g£78.53$105.00£5.61/g
28g28 g£153$205.00£5.48/g
Listing description

Classic Rif heritage meets aerated resin finesse—nostalgic hash depth with a floaty, sensory-rich stone. La Mousse Hash – Moroccan Beldia Landrace is a light, aerated, solventless-style hash crafted from traditional Moroccan Beldia resin, …

Live concentrate on LittleBiggy now

See all