
*TROPICAL CHERRY* 10% EXTRA - FREE SHIPPING
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Concentrate
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £28.71 | $38.00 | £8.20/g |
| 7g | 7 g | £51.38 | $68.00 | £7.34/g |
| 14g | 14 g | £94.45 | $125.00 | £6.75/g |
| 28g | 28 g | £144 | $190.00 | £5.13/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.13/g vs a median of about £19.40/g across 50+ live concentrate listings on LittleBiggy (74% cheaper).
Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar concentrate listings
All concentrate by £/gMore Tropical Cherry listings →
Listing description
Tropical Cherry Weed is a cannabis strain known for its vibrant, fruity flavour profile that combines tropical fruit notes with a cherry-like sweetness. It typically features dense, resinous buds with a colourful appearance, often displayi…



