
*MALANA CREAM* 20% EXTRA - FREE SHIPPING
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Concentrate
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g premium highly rated | £23.42 | $31.00 | £6.69/g |
| 7g | 7 g premium highly rated | £46.85 | $62.00 | £6.69/g |
| 14g | 14 g premium highly rated | £83.12 | $110.00 | £5.94/g |
| 28g | 28 g premium highly rated | £129 | $171.00 | £4.61/g |
| 50g | 50 g premium highly rated | £227 | $300.00 | £4.53/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£4.53/g vs a median of about £19.40/g across 50+ live concentrate listings on LittleBiggy (77% cheaper).
Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar concentrate listings
All concentrate by £/gListing description
Malana Cream Is A Deep Intense Type Of Hash And Is Typically Made Using Traditional Methods, Such As Hand-Rubbing Or Sieving The Resin From The Flower, Resulting In A High-Quality Product With A Unique Flavor Profile And Potent Effects. Ma…



