
*AFGHAN GOLD* 20% EXTRA - FREE SHIPPING
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Concentrate
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g premium highly rated | £22.67 | $30.00 | £6.48/g |
| 7g | 7 g premium highly rated | £45.34 | $60.00 | £6.48/g |
| 14g | 14 g premium highly rated | £83.12 | $110.00 | £5.94/g |
| 28g | 28 g premium highly rated | £125 | $165.00 | £4.45/g |
| 50g | 50 g premium highly rated | £227 | $300.00 | £4.53/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£4.45/g vs a median of about £19.40/g across 50+ live concentrate listings on LittleBiggy (77% cheaper).
Seller: GramazonUK has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.4/10 from 650+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar concentrate listings
All concentrate by £/gListing description
AFGHAN GOLD Is A Type Of Hash That Known For Its Distinct Aroma And Potency. AFGHAN GOLD Is Typically Dark In Color And Has A Smooth Texture, Making It Easy To Crumble And Smoke. Users Often Praise Its Strong Sedative Effects, Which Can Pr…



