biggysearch ♥ LB status

Black Runtz

No longer listed on LittleBiggy. This flower from radar breeder has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-14 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g black runtz£31.60$40.00£9.03/g
7g7 g black runtz£53.72$68.00£7.67/g
14g14 g black runtz£101$128.00£7.22/g
28g28 g black runtz£191$242.00£6.83/g
Listing description

Please support our shop by using the following link when purchasing or add to bookmark that way you can see all items for sale one love RB https://littlebiggy.org/link/k1BqUX Nice UK smoke just buds are small they all hard nugs nice strong…

Live flower on LittleBiggy now

See all