
The World Hash Premium 2025
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 5g | 5 g orange groove | £45.34 | $60.00 | £9.07/g |
| 5g | 5 g g mellow | £45.34 | $60.00 | £9.07/g |
| 5g | 5 g rambutan | £45.34 | $60.00 | £9.07/g |
| 5g | 5 g calipo x forbidden | £45.34 | $60.00 | £9.07/g |
| 5g | 5 g tropical rain | £45.34 | $60.00 | £9.07/g |
| 5g | 5 g melted forbidden | £45.34 | $60.00 | £9.07/g |
| 5g | 5 g forbidden x 26mm | £45.34 | $60.00 | £9.07/g |
| 5g | 5 g limez | £60.45 | $80.00 | £12.09/g |
| 9g | 9 g hbud | £75.56 | $100.00 | £8.40/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£8.40/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (8% cheaper).
Seller: TheGoodStuff has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 2,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Frozen premium 2025



