
Red Pen Farms - Drysift 2025 Season
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 10g | 10 g mandarina | £74.80 | $99.00 | £7.48/g |
| 10g | 10 g tiramisu | £74.80 | $99.00 | £7.48/g |
| 10g | 10 g mimosa | £74.80 | $99.00 | £7.48/g |
| 10g | 10 g strawberry | £74.80 | $99.00 | £7.48/g |
| 10g | 10 g gorila glue | £74.80 | $99.00 | £7.48/g |
| 10g | 10 g cherry pie | £74.80 | $99.00 | £7.48/g |
| 10g | 10 g mac | £74.80 | $99.00 | £7.48/g |
| 28g | 28 g | £204 | $270.00 | £7.29/g |
| 56g | 56 g | £393 | $520.00 | £7.02/g |
A size priced at £755 ($999) is LittleBiggy's sold-out convention, not a real price. It is shown because the seller lists it, but it is never counted as a price per gram, never used in a comparison, and never offered as available.
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 2 price changes recorded across 9 sizes. The cheapest size (56g) is 4% below its first tracked price and at its lowest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10g | 10 g mandarina | £74.80 | £74.80 | £74.80 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 10g | 10 g tiramisu | £74.80 | £74.80 | £74.80 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 10g | 10 g mimosa | £74.80 | £74.80 | £74.80 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 10g | 10 g strawberry | £74.80 | £74.80 | £74.80 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 10g | 10 g gorila glue | £74.80 | £74.80 | £74.80 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 10g | 10 g cherry pie | £74.80 | £74.80 | £74.80 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 10g | 10 g mac | £74.80 | £74.80 | £74.80 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 28g | 28 g | £204 | £204 | £204 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 56g | 56 g | £393 | £393 | £748 | 7 Aug 2026 | 2 (last 7 Sep 2026) |
How this compares
£7.02/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (23% cheaper).
Seller: TheGoodStuff has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 2,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Premium dry sift from red pen farms. ONLY SHIPPING FROM SPAIN ATM



