
Biscotti Sherbert Triple Filtered Hash - u45
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g ❌$̶18✅ | £10.58 | $14.00 | £10.58/g |
| 3.5g | 3.5 g ❌$̶57.5✅ | £35.89 | $47.50 | £10.25/g |
| 7g | 7 g ❌$102.5✅ | £68.00 | $90.00 | £9.71/g |
| 14g | 14 g ❌$̶195✅ | £132 | $175.00 | £9.44/g |
| 28g | 28 g ❌$̶375✅ | £253 | $335.00 | £9.04/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£9.04/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (in line with the market).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Refined dessert richness with creamy citrus sweetness and smooth, full-spectrum potency. Biscotti Sherbert U45 Triple Filtered Hash is a high-grade concentrate crafted from the fusion of Biscotti and Sherbet lineage. Produced using fine mi…



