biggysearch ♥ LB status

BERRY GELATO

No longer listed on LittleBiggy. This flower from BUDDHAS BEST has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-26 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g berry gelato£21.73$27.50£6.21/g
7g7 g berry gelato£39.50$50.00£5.64/g
14g14 g berry gelato£75.05$95.00£5.36/g
28g28 g berry gelato£142$180.00£5.08/g
Listing description

Berry Gelato is an indica-dominant hybrid marijuana strain made by crossing Thin Mint Girl Scout Cookies with Blueberry.

Live flower on LittleBiggy now

See all