
Sherbet banger organic budget bud
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 gram | £37.02 | $49.00 | £5.29/g |
| 14g | 14 grams | £71.78 | $95.00 | £5.13/g |
| 28g | 28 gram box | £142 | $188.00 | £5.07/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.07/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (22% cheaper).
Seller: Ukgrower2 has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 700+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Grown by me No boosters added Iguana juice Grown & bloom only Coco coir medium 30 day cure Why’s it budget? While it’s a lovely smoke nice and clean with a great high, it hasn’t got that X factor bag appeal that boosters add…. Bu…



