
SuperBoof
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Concentrate
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g | £9.07 | $12.00 | £9.07/g |
| 3.5g | 3.5 g | £26.45 | $35.00 | £7.56/g |
| 7g | 7 g | £51.00 | $67.50 | £7.29/g |
| 14g | 14 g | £98.23 | $130.00 | £7.02/g |
| 28g | 28 g | £189 | $250.00 | £6.75/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.75/g vs a median of about £19.40/g across 50+ live concentrate listings on LittleBiggy (65% cheaper).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar concentrate listings
All concentrate by £/gListing description
Bright citrus punch layered with sweet tropical depth and a bold, resin-driven finish. Superboof is a standout hybrid cannabis cultivar bred from the vibrant pairing of Black Cherry Punch and Tropicana Cookies. This modern exotic has gaine…



