
UK Exotics
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Concentrate
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g rs11 | £31.74 | $42.00 | £9.07/g |
| 3.5g | 3.5 g candy gelato | £34.00 | $45.00 | £9.71/g |
| 7g | 7 g rs11 | £55.91 | $74.00 | £7.99/g |
| 7g | 7 g candy gelato | £58.18 | $77.00 | £8.31/g |
| 14g | 14 g rs11 | £107 | $142.00 | £7.66/g |
| 14g | 14 g candy gelato | £110 | $145.00 | £7.83/g |
| 28g | 28 g rs11 | £202 | $267.00 | £7.21/g |
| 28g | 28 g candy gelato | £206 | $273.00 | £7.37/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£7.21/g vs a median of about £19.40/g across 50+ live concentrate listings on LittleBiggy (63% cheaper).
Seller: radar breeder has 30+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 45,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar concentrate listings
All concentrate by £/gListing description
Please support our shop by using the following link when purchasing or add to bookmark that way you can see all items for sale one love RB https://littlebiggy.org/link/k1BqUX Yo here we have UK exotics they are UK top shelf smoke crumbles …



