biggysearch ♥ LB status

Bubba Slush

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£32.39$41.00£9.25/g
7g7 g£52.14$66.00£7.45/g
14g14 g£92.43$117.00£6.60/g
28g28 g£168$213.00£6.01/g
Listing description

CANDIAN FLOWER Hybrid – 40% Sativa / 60% Indica | THC: 21% The flavor is smooth and dessert-like, blending notes of bold coffee and dark chocolate with a creamy sweetness on the exhale. The aroma follows with a rich, earthy base layered w…

Live flower on LittleBiggy now

See all