
TROPICANNA COOKIES
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g tropicanna cookies | £24.56 | $32.50 | £7.02/g |
| 7g | 7 g tropicanna cookies | £45.34 | $60.00 | £6.48/g |
| 14g | 14 g tropicanna cookies | £88.78 | $117.50 | £6.34/g |
| 28g | 28 g tropicanna cookies | £170 | $225.00 | £6.07/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.07/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (7% cheaper).
Seller: THESPACEMEN has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 34,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Tropicana Cookies, also known as "Tropicanna Cookies," "Tropicana Cookies F2," and "MTN Trop," is a hybrid marijuana strain first bred by Harry Palms of Bloom Seed Co, who crossed GSC and Tangie. Oni Seed Co of…



