
MOCHI - EXOTICS
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g mochi | £22.67 | $30.00 | £6.48/g |
| 7g | 7 g mochi | £41.56 | $55.00 | £5.94/g |
| 14g | 14 g mochi | £81.23 | $107.50 | £5.80/g |
| 28g | 28 g mochi | £159 | $210.00 | £5.67/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.67/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (13% cheaper).
Seller: THESPACEMEN has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 34,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
NEW BATCH 08/05 THIS IS A NEW BATCH, SLIGHTLY DIFFERENT PHENO TO THE MOCHI WE HAD UP A YEAR AGO SO I WOULDN'T CLASSIFY IT AS AN EXOTIC. THIS IS REFLECTED IN THE PRICE AND FOR THAT PRICE IT'S A GREAT DEAL, LOVELY SWEET NOSE TOO ENJOY! Mochi…



