
RAMBO PREMIUM BUD 🔥🔥
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g premium promo (1 per customer) | £3.78 | $5.00 | £3.78/g |
| 2g | 2 g zkittlez bud | £14.47 | $19.15 | £7.24/g |
| 2g | 2 g after eight bud | £14.47 | $19.15 | £7.24/g |
| 3.5g | 3.5 g zkittlez bud | £24.11 | $31.91 | £6.89/g |
| 3.5g | 3.5 g after eight bud | £24.11 | $31.91 | £6.89/g |
| 7g | 7 g zkittlez bud | £45.81 | $60.63 | £6.54/g |
| 7g | 7 g after eight bud | £45.81 | $60.63 | £6.54/g |
| 14g | 14 g zkittlez bud | £85.09 | $112.61 | £6.08/g |
| 14g | 14 g after eight bud | £85.09 | $112.61 | £6.08/g |
| 28g | 28 g zkittlez bud | £151 | $199.23 | £5.38/g |
| 28g | 28 g after eight bud | £151 | $199.23 | £5.38/g |
| 56g | 56 g zkittlez bud | £281 | $372.40 | £5.02/g |
| 56g | 56 g after eight bud | £281 | $372.40 | £5.02/g |
Price history
Tracked since 15 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£3.78/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (42% cheaper).
Seller: rambouk2uk has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 350+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Please help support us by using this link to buy: https://littlebiggy.org/link/cOosgB Howdy Troops 🫡 Below is a selection of classic PREMIUM strains: ============================ RAMBO ZKITTLEZ BUD 🎨 This is a fresh batch of the Zki…



