
Pineapple Jet
🇬🇧 Shipped from United Kingdom
Flower
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £32.39 | $41.00 | £9.25/g |
| 7g | 7 g | £52.14 | $66.00 | £7.45/g |
| 14g | 14 g | £92.43 | $117.00 | £6.60/g |
| 28g | 28 g | £168 | $213.00 | £6.01/g |
Listing description
CANDIAN FLOWER Hybrid – 60% Sativa / 40% Indica | THC: 22% The flavor is sweet and tropical up front, leading with juicy pineapple and citrus before a pungent diesel-fuel kick takes over on the exhale, finishing with a tangy, sour-candy e…





