biggysearch ♥ LB status

GUSH PIE

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Green Cat has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-02 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 gram£25.68$32.50£7.34/g
7g7 gram£47.40$60.00£6.77/g
14g14 gram£90.85$115.00£6.49/g
28g28 gram£178$225.00£6.35/g
Listing description

Gush Pie Gush Pie, also known as “Gusher Pie #4,” is an evenly balanced hybrid strain (50% indica/50% sativa).

Live flower on LittleBiggy now

See all