biggysearch ♥ LB status

Amnesia Haze

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£27.65$35.00£7.90/g
7g7 g£44.24$56.00£6.32/g
14g14 g£80.58$102.00£5.76/g
28g28 g£145$183.00£5.16/g
Listing description

UK FLOWER Hybrid – 80% Sativa / 20% Indica | THC: 22% The flavor is classic Haze, leading with sharp lemon and citrus up front before earthy, floral, and slightly tart notes round out the exhale with a peppery, incense-like finish. The ar…

Live flower on LittleBiggy now

See all