biggysearch ♥ LB status

Teds Budz Strain: Tokyo Gumdrop

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Thewizardofoz420 has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-21 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£44.84$60.00£12.81/g
7g7 g£71.10$90.00£10.16/g
14g14 g£126$160.00£9.03/g
28g28 g£237$300.00£8.46/g
Listing description

🇺🇸 PREMIUM CALI / BUD FLOWER WEED A strain cultivated by Teds Budz - Not official product by the brand. (RUNTZ XO x GARLIC SHRIMP GIRL) Listed: 02/06 Type: Indica Dominant Hybrid THC: 24% - 29% Aroma: Sweet candy, floral with a gas. …

Live flower on LittleBiggy now

See all