biggysearch ♥ LB status

WHITE GAS

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Green Cat has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-28 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 gram£24.56$32.50£7.02/g
7g7 gram£45.34$60.00£6.48/g
14g14 gram£83.12$110.00£5.94/g
28g28 gram£159$210.00£5.67/g
Listing description

White Gas White Gas" (often called Walt's White Gas) is a rare, potent indica-dominant hybrid cannabis strain bred by crossing Walt's OG and Pink Kush.

Live flower on LittleBiggy now

See all