biggysearch ♥ LB status

AMNESIA HAZE

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 gram £18.89 $25.00 £5.40/g
7g 7 gram £34.00 $45.00 £4.86/g
14g 14 gram £64.23 $85.00 £4.59/g
28g 28 gram £125 $165.00 £4.45/g
56g 56 gram £242 $320.00 £4.32/g

Price history

Tracked since 20 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£4.32/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (34% cheaper).

Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g

More Amnesia Haze listings →

Listing description

Amnesia Haze small to medium size buds. (UK) With earthy flavors of lemons and citrus, Amnesia Haze is the perfect sativa strain to start your day with a smile. The uplifting, energetic buzz is one you won’t soon forget.