
Frozen hash 🍫
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g original diesel | £68.00 | $90.00 | £19.43/g |
| 3.5g | 3.5 g rs11 | £68.00 | $90.00 | £19.43/g |
| 3.5g | 3.5 g mellowz | £68.00 | $90.00 | £19.43/g |
| 3.5g | 3.5 g gmo | £68.00 | $90.00 | £19.43/g |
| 3.5g | 3.5 g purple candy gas | £68.00 | $90.00 | £19.43/g |
| 3.5g | 3.5 g all gas og | £68.00 | $90.00 | £19.43/g |
| 3.5g | 3.5 g red velvet | £68.00 | $90.00 | £19.43/g |
| 3.5g | 3.5 g sour durban | £68.00 | $90.00 | £19.43/g |
| 3.5g | 3.5 g coffin candy | £68.00 | $90.00 | £19.43/g |
| 5g | 5 g original diesel | £83.12 | $110.00 | £16.62/g |
| 5g | 5 g rs11 | £83.12 | $110.00 | £16.62/g |
| 5g | 5 g mellowz | £83.12 | $110.00 | £16.62/g |
| 5g | 5 g gmo | £83.12 | $110.00 | £16.62/g |
| 5g | 5 g purple candy gas | £83.12 | $110.00 | £16.62/g |
| 5g | 5 g all gas og | £83.12 | $110.00 | £16.62/g |
| 5g | 5 g red velvet | £83.12 | $110.00 | £16.62/g |
| 5g | 5 g sour durban | £83.12 | $110.00 | £16.62/g |
| 5g | 5 g coffin candy | £83.12 | $110.00 | £16.62/g |
| 7g | 7 g original diesel | £98.23 | $130.00 | £14.03/g |
| 7g | 7 g rs11 | £98.23 | $130.00 | £14.03/g |
| 7g | 7 g mellowz | £98.23 | $130.00 | £14.03/g |
| 7g | 7 g gmo | £98.23 | $130.00 | £14.03/g |
| 7g | 7 g coffin candy | £98.23 | $130.00 | £14.03/g |
| 7g | 7 g purple candy gas | £98.23 | $130.00 | £14.03/g |
| 7g | 7 g all gas og | £98.23 | $130.00 | £14.03/g |
| 7g | 7 g red velvet | £98.23 | $130.00 | £14.03/g |
| 7g | 7 g sour durban | £98.23 | $130.00 | £14.03/g |
| 10g | 10 g original diesel | £136 | $180.00 | £13.60/g |
| 10g | 10 g rs11 | £136 | $180.00 | £13.60/g |
| 10g | 10 g mellowz | £136 | $180.00 | £13.60/g |
| 10g | 10 g gmo | £136 | $180.00 | £13.60/g |
| 10g | 10 g 2x 5g any strains | £136 | $180.00 | £13.60/g |
| 10g | 10 g purple candy gas | £136 | $180.00 | £13.60/g |
| 10g | 10 g all gas og | £136 | $180.00 | £13.60/g |
| 10g | 10 g red velvet | £136 | $180.00 | £13.60/g |
| 10g | 10 g red velvet | £136 | $180.00 | £13.60/g |
| 10g | 10 g sour durban | £136 | $180.00 | £13.60/g |
| 10g | 10 g coffin candy | £136 | $180.00 | £13.60/g |
| 14g | 14 g original diesel | £166 | $220.00 | £11.87/g |
| 14g | 14 g rs11 | £166 | $220.00 | £11.87/g |
| 14g | 14 g mellowz | £166 | $220.00 | £11.87/g |
| 14g | 14 g gmo | £166 | $220.00 | £11.87/g |
| 14g | 14 g 2x 7g any strains | £166 | $220.00 | £11.87/g |
| 14g | 14 g purple candy gas | £166 | $220.00 | £11.87/g |
| 14g | 14 g all gas og | £166 | $220.00 | £11.87/g |
| 14g | 14 g red velvet | £166 | $220.00 | £11.87/g |
| 14g | 14 g sour durban | £166 | $220.00 | £11.87/g |
| 14g | 14 g coffin candy | £166 | $220.00 | £11.87/g |
| 20g | 20 g original diesel | £234 | $310.00 | £11.71/g |
| 20g | 20 g rs11 | £234 | $310.00 | £11.71/g |
| 20g | 20 g mellowz | £234 | $310.00 | £11.71/g |
| 20g | 20 g gmo | £234 | $310.00 | £11.71/g |
| 20g | 20 g 2x 10g any strains | £234 | $310.00 | £11.71/g |
| 20g | 20 g purple candy gas | £234 | $310.00 | £11.71/g |
| 20g | 20 g all gas og | £234 | $310.00 | £11.71/g |
| 20g | 20 g red velvet | £234 | $310.00 | £11.71/g |
| 20g | 20 g sour durban | £234 | $310.00 | £11.71/g |
| 20g | 20 g coffin candy | £234 | $310.00 | £11.71/g |
| 28g | 28 g original diesel | £302 | $400.00 | £10.79/g |
| 28g | 28 g rs11 | £302 | $400.00 | £10.79/g |
| 28g | 28 g mellowz | £302 | $400.00 | £10.79/g |
| 28g | 28 g gmo | £302 | $400.00 | £10.79/g |
| 28g | 28 g 2x 14g any strains | £302 | $400.00 | £10.79/g |
| 28g | 28 g purple candy gas | £302 | $400.00 | £10.79/g |
| 28g | 28 g all gas og | £302 | $400.00 | £10.79/g |
| 28g | 28 g red velvet | £302 | $400.00 | £10.79/g |
| 28g | 28 g sour durban | £302 | $400.00 | £10.79/g |
| 28g | 28 g coffin candy | £302 | $400.00 | £10.79/g |
| 50g | 50 g 2x 25g any strains | £567 | $750.00 | £11.33/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 38 price changes recorded across 69 sizes. The cheapest size (28g) is unchanged from its first tracked price.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g original diesel | £68.00 | £64.23 | £68.00 | 7 Aug 2026 | 1 (last 17 Aug 2026) |
| 3.5g | 3.5 g rs11 | £68.00 | £64.23 | £68.00 | 7 Aug 2026 | 1 (last 17 Aug 2026) |
| 3.5g | 3.5 g mellowz | £68.00 | £68.00 | £68.00 | 20 Aug 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g gmo | £68.00 | £68.00 | £68.00 | 20 Aug 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g purple candy gas | £68.00 | £68.00 | £68.00 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g all gas og | £68.00 | £68.00 | £68.00 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g red velvet | £68.00 | £68.00 | £68.00 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g sour durban | £68.00 | £68.00 | £68.00 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g coffin candy | £68.00 | £68.00 | £68.00 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 5g | 5 g original diesel | £83.12 | £75.56 | £83.12 | 7 Aug 2026 | 1 (last 17 Aug 2026) |
| 5g | 5 g rs11 | £83.12 | £75.56 | £83.12 | 7 Aug 2026 | 1 (last 17 Aug 2026) |
| 5g | 5 g mellowz | £83.12 | £83.12 | £83.12 | 20 Aug 2026 | 0 |
| 5g | 5 g gmo | £83.12 | £83.12 | £83.12 | 20 Aug 2026 | 0 |
| 5g | 5 g purple candy gas | £83.12 | £83.12 | £83.12 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 5g | 5 g all gas og | £83.12 | £83.12 | £83.12 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 5g | 5 g red velvet | £83.12 | £83.12 | £83.12 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 5g | 5 g sour durban | £83.12 | £83.12 | £83.12 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 5g | 5 g coffin candy | £83.12 | £83.12 | £83.12 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 7g | 7 g original diesel | £98.23 | £98.23 | £98.23 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g rs11 | £98.23 | £98.23 | £98.23 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g mellowz | £98.23 | £98.23 | £98.23 | 20 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g gmo | £98.23 | £98.23 | £98.23 | 20 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 g coffin candy | £98.23 | £98.23 | £98.23 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 7g | 7 g purple candy gas | £98.23 | £98.23 | £98.23 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 7g | 7 g all gas og | £98.23 | £98.23 | £98.23 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 7g | 7 g red velvet | £98.23 | £98.23 | £98.23 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 7g | 7 g sour durban | £98.23 | £98.23 | £98.23 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 10g | 10 g original diesel | £136 | £128 | £136 | 7 Aug 2026 | 3 (last 22 Aug 2026) |
| 10g | 10 g rs11 | £136 | £128 | £136 | 7 Aug 2026 | 3 (last 22 Aug 2026) |
| 10g | 10 g mellowz | £136 | £128 | £136 | 20 Aug 2026 | 2 (last 22 Aug 2026) |
| 10g | 10 g gmo | £136 | £128 | £136 | 20 Aug 2026 | 2 (last 22 Aug 2026) |
| 10g | 10 g 2x 5g any strains | £136 | £136 | £136 | 23 Aug 2026 | 0 |
| 10g | 10 g purple candy gas | £136 | £136 | £136 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 10g | 10 g all gas og | £136 | £136 | £136 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 10g | 10 g red velvet | £136 | £136 | £136 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 10g | 10 g red velvet | £136 | £136 | £136 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 10g | 10 g sour durban | £136 | £136 | £136 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 10g | 10 g coffin candy | £136 | £136 | £136 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 14 g original diesel | £166 | £159 | £166 | 7 Aug 2026 | 4 (last 24 Aug 2026) |
| 14g | 14 g rs11 | £166 | £159 | £166 | 7 Aug 2026 | 4 (last 24 Aug 2026) |
| 14g | 14 g mellowz | £166 | £159 | £166 | 20 Aug 2026 | 2 (last 24 Aug 2026) |
| 14g | 14 g gmo | £166 | £159 | £166 | 20 Aug 2026 | 2 (last 24 Aug 2026) |
| 14g | 14 g 2x 7g any strains | £166 | £159 | £166 | 23 Aug 2026 | 2 (last 24 Aug 2026) |
| 14g | 14 g purple candy gas | £166 | £166 | £166 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 14 g all gas og | £166 | £166 | £166 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 14 g red velvet | £166 | £166 | £166 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 14 g sour durban | £166 | £166 | £166 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 14g | 14 g coffin candy | £166 | £166 | £166 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 20g | 20 g original diesel | £234 | £227 | £242 | 7 Aug 2026 | 2 (last 23 Aug 2026) |
| 20g | 20 g rs11 | £234 | £227 | £242 | 7 Aug 2026 | 2 (last 23 Aug 2026) |
| 20g | 20 g mellowz | £234 | £234 | £242 | 20 Aug 2026 | 1 (last 23 Aug 2026) |
| 20g | 20 g gmo | £234 | £234 | £242 | 20 Aug 2026 | 1 (last 23 Aug 2026) |
| 20g | 20 g 2x 10g any strains | £234 | £234 | £234 | 23 Aug 2026 | 0 |
| 20g | 20 g purple candy gas | £234 | £234 | £234 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 20g | 20 g all gas og | £234 | £234 | £234 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 20g | 20 g red velvet | £234 | £234 | £234 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 20g | 20 g sour durban | £234 | £234 | £234 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 20g | 20 g coffin candy | £234 | £234 | £234 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 28g | 28 g original diesel | £302 | £295 | £302 | 7 Aug 2026 | 2 (last 9 Aug 2026) |
| 28g | 28 g rs11 | £302 | £295 | £302 | 7 Aug 2026 | 2 (last 9 Aug 2026) |
| 28g | 28 g mellowz | £302 | £302 | £302 | 20 Aug 2026 | 0 |
| 28g | 28 g gmo | £302 | £302 | £302 | 20 Aug 2026 | 0 |
| 28g | 28 g 2x 14g any strains | £302 | £302 | £302 | 23 Aug 2026 | 0 |
| 28g | 28 g purple candy gas | £302 | £302 | £302 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 28g | 28 g all gas og | £302 | £302 | £302 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 28g | 28 g red velvet | £302 | £302 | £302 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 28g | 28 g sour durban | £302 | £302 | £302 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 28g | 28 g coffin candy | £302 | £302 | £302 | 20 Sep 2026 | 0 |
| 50g | 50 g 2x 25g any strains | £567 | £567 | £567 | 23 Aug 2026 | 0 |
How this compares
£10.79/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (19% dearer).
Seller: dr green thumb has 20+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 14,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
We have landed some Del Monte farms frozen hash for our pals , we also have more strains to list we also have some Jbel Verde farms frozen hash to list , for the price these are an excellent bargain These frozen hashes will go toe to toe …



