biggysearch ♥ LB status

Caviar Kings Purple Bud 90u hash

🇬🇧 Ships from United Kingdom Hash about 1 day to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 g free special next day delivery £56.67 $75.00 £16.19/g
5g 5 g free special next day delivery £68.00 $90.00 £13.60/g
7g 7 g free special next day delivery £83.12 $110.00 £11.87/g
10g 10 g free special next day delivery £113 $150.00 £11.33/g
14g 14 g free special next day delivery £144 $190.00 £10.25/g
20g 20 g free special next day delivery £212 $280.00 £10.58/g
28g 28 g free special next day delivery £272 $360.00 £9.71/g
50g 50 g free special next day delivery £510 $675.00 £10.20/g
100g 100 g free special next day delivery £944 $1,250.00 £9.45/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 4 price changes recorded across 9 sizes.

WeightVarietyNowLowest seenHighest seenFirst trackedChanges
3.5g3.5 g free special next day delivery£56.67£52.89£56.677 Aug 20261 (last 17 Aug 2026)
5g5 g free special next day delivery£68.00£64.23£68.007 Aug 20261 (last 17 Aug 2026)
7g7 g free special next day delivery£83.12£83.12£83.127 Aug 20260
10g10 g free special next day delivery£113£113£1137 Aug 20260
14g14 g free special next day delivery£144£136£1447 Aug 20261 (last 23 Aug 2026)
20g20 g free special next day delivery£212£204£2127 Aug 20261 (last 22 Aug 2026)
28g28 g free special next day delivery£272£272£2727 Aug 20260
50g50 g free special next day delivery£510£510£5107 Aug 20260
100g100 g free special next day delivery£945£945£9457 Aug 20260

How this compares

£9.45/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (4% dearer).

Seller: dr green thumb has 20+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 14,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.

Cheaper or similar hash listings

All hash by £/g
Listing description

We have landed some Caviar Kings purple bud 90u hash for our pals on little biggy