
Starburst Full Melt Hash
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g ❌$̶23✅ - orange creamsicle | £14.36 | $19.00 | £14.36/g |
| 1g | 1 g ❌$̶23✅ - banana kush | £14.36 | $19.00 | £14.36/g |
| 1g | 1 g ❌$̶23✅ - cotton candy | £14.36 | $19.00 | £14.36/g |
| 1g | 1 g ❌$̶23✅ - hawaian haze | £14.36 | $19.00 | £14.36/g |
| 1g | 1 g ❌$̶23✅ - pink kush | £14.36 | $19.00 | £14.36/g |
| 1g | 1 g ❌$̶23✅ - sour diesel | £14.36 | $19.00 | £14.36/g |
| 3.4g | 3.4 g ❌$̶67.5✅ - banana kush | £43.45 | $57.50 | £12.78/g |
| 3.5g | 3.5 g ❌$̶67,5✅ - orange creamsicle | £43.45 | $57.50 | £12.41/g |
| 3.5g | 3.5 g ❌$̶67,5✅ - cotton candy | £43.45 | $57.50 | £12.41/g |
| 3.5g | 3.5 g ❌$̶67.5✅ - hawaian haze | £43.45 | $57.50 | £12.41/g |
| 3.5g | 3.5 g ❌$̶67.5✅ - pink kush | £43.45 | $57.50 | £12.41/g |
| 3.5g | 3.5 g ❌$̶67.5✅ - sour diesel | £43.45 | $57.50 | £12.41/g |
| 7g | 7 g ❌$̶125✅ - orange creamsicle | £85.01 | $112.50 | £12.14/g |
| 7g | 7 g ❌$̶125✅ - banana kush | £85.01 | $112.50 | £12.14/g |
| 7g | 7 g ❌$̶125✅ - cotton candy | £85.01 | $112.50 | £12.14/g |
| 7g | 7 g ❌$̶125✅ - hawaian haze | £85.01 | $112.50 | £12.14/g |
| 7g | 7 g ❌$̶125✅ - pink kush | £85.01 | $112.50 | £12.14/g |
| 7g | 7 g ❌$125✅ - sour diesel | £85.01 | $112.50 | £12.14/g |
| 14g | 14 g ❌$̶230✅ - orange creamsicle | £159 | $210.00 | £11.33/g |
| 14g | 14 g ❌$̶230✅ - banana kush | £159 | $210.00 | £11.33/g |
| 14g | 14 g ❌$̶230✅ - cotton candy | £159 | $210.00 | £11.33/g |
| 14g | 14 g ❌$̶23✅ - hawaian haze | £159 | $210.00 | £11.33/g |
| 14g | 14 g ❌$̶230✅ - pink kush | £159 | $210.00 | £11.33/g |
| 14g | 14 g ❌$̶230✅ - sour diesel | £159 | $210.00 | £11.33/g |
| 14g | 14 g ❌$̶240✅ pick n mix | £162 | $215.00 | £11.60/g |
| 28g | 28 g ❌$̶450✅ - orange creamsicle | £308 | $407.50 | £11.00/g |
| 28g | 28 g ❌$̶450✅ - banana kush | £308 | $407.50 | £11.00/g |
| 28g | 28 g ❌$̶450✅ - cotton candy | £308 | $407.50 | £11.00/g |
| 28g | 28 g ❌$̶450✅ - hawaian haze | £308 | $407.50 | £11.00/g |
| 28g | 28 g ❌$̶450✅ - pink kush | £308 | $407.50 | £11.00/g |
| 28g | 28 g ❌$̶450✅ - sour diesel | £308 | $407.50 | £11.00/g |
| 28g | 28 g ❌$̶460✅ - pick n mix | £314 | $415.00 | £11.20/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£11.00/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (21% dearer).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Pick n Mix Options- 14G MAX 4 FLAVOURS 28G MAX 6 FLAVOURS Min 3.5G SPLIT pectrum-grade full melt infused with iconic flavor profiles—pure trichome heads, radiant terpene expression, and ultra-clean melt. Starburst Full Melt Hash is a to…



