biggysearch ♥ LB status

Dosidos

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£32.39$41.00£9.25/g
7g7 g£52.14$66.00£7.45/g
14g14 g£92.43$117.00£6.60/g
28g28 g£168$213.00£6.01/g
Listing description

CANDIAN FLOWER Hybrid – 70% Indica / 30% Sativa | THC: 20% The flavor is sweet and dessert-like, opening with sugary cookie notes inherited from its GSC lineage, layered with earthy depth and subtle hints of pine and citrus on the exhale.…

Live flower on LittleBiggy now

See all