
Amnesia Haze "8/10"
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g amnesia haze | £26.45 | $35.00 | £7.56/g |
| 7g | 7 g amnesia haze | £49.11 | $65.00 | £7.02/g |
| 14g | 14 g amnesia haze | £86.89 | $115.00 | £6.21/g |
| 28g | 28 g amnesia haze | £151 | $200.00 | £5.40/g |
Price history
Tracked since 18 Sep 2026 (checked hourly, logged on change): 3 price changes recorded across 4 sizes. The cheapest size (28g) is 13% below its first tracked price and at its lowest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g amnesia haze | £26.45 | £26.45 | £26.45 | 23 Sep 2026 | 0 |
| 7g | 7 g amnesia haze | £49.11 | £49.11 | £52.89 | 18 Sep 2026 | 1 (last 23 Sep 2026) |
| 14g | 14 g amnesia haze | £86.89 | £86.89 | £98.23 | 18 Sep 2026 | 1 (last 23 Sep 2026) |
| 28g | 28 g amnesia haze | £151 | £151 | £174 | 18 Sep 2026 | 1 (last 23 Sep 2026) |
How this compares
£5.40/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (17% cheaper).
Seller: BritishGrass has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 10.0/10 from 10+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
We have got a big piece of Amnesia Haze in. Predicted to be most consistent listing. Selling in ounces max at the moment.



