biggysearch ♥ LB status

🇺🇸 Candy Zoap (Mids)

No longer listed on LittleBiggy. This flower from ShineyBudsUK has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-08 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
2g2 grams£23.70$30.00£11.85/g
3.5g3.5 grams£39.50$50.00£11.29/g
7g7 grams£75.05$95.00£10.72/g
14g14 grams£118$150.00£8.46/g
28g28 grams£205$260.00£7.34/g
Listing description

🇺🇸 Candy Zoap Banging quality Mids! Aroma & Taste: Features a distinct mix of sweet fruit candy, tropical notes, and floral undertones alongside a signature soapy, fresh-wash aroma that gives the strain its name.THC Content: Genera…

Live flower on LittleBiggy now

See all