
Gelato 41
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g ❌$̶16.50✅ | £10.96 | $14.50 | £10.96/g |
| 3.5g | 3.5 g ❌$̶47✅ | £32.11 | $42.50 | £9.17/g |
| 7g | 7 g ❌$̶82✅ | £55.54 | $73.50 | £7.93/g |
| 14g | 14 g ❌$̶151✅ | £103 | $136.00 | £7.34/g |
| 28g | 28 g ❌$̶289.50✅ | £197 | $260.50 | £7.03/g |
Price history
Tracked since 13 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£7.03/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (8% dearer).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Gelato 41 is an indica-dominant hybrid (approximately 60% indica / 40% sativa) bred by Connected Cannabis Co. in California, commonly associated with the pairing of Sunset Sherbet × Thin Mint Girl Scout Cookies. Also known as G41, this cele…



