
Oreo Mintz
🇬🇧 Shipped from United Kingdom
Flower
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £32.39 | $41.00 | £9.25/g |
| 7g | 7 g | £52.14 | $66.00 | £7.45/g |
| 14g | 14 g | £92.43 | $117.00 | £6.60/g |
| 28g | 28 g | £168 | $213.00 | £6.01/g |
Listing description
CANDIAN FLOWER Hybrid – 50% Indica / 50% Sativa | THC: 23% The flavor is a dessert-lover’s dream, blending creamy chocolate and sweet cookie richness with a sharp, cool mint finish and a hint of spicy flowers. The aroma is just as invitin…





