biggysearch ♥ LB status

Elon Musky

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£36.34$46.00£10.38/g
7g7 g£56.09$71.00£8.01/g
14g14 g£96.38$122.00£6.88/g
28g28 g£176$223.00£6.29/g
Listing description

CALI AAA LOOSE FLOWER Hybrid – 50% Indica / 50% Sativa | THC: 24% The flavor is savory and complex, leading with rich diesel gas and smooth sweet vanilla cream on the inhale before finishing with cracked black pepper, spicy herbs, and a s…

Live flower on LittleBiggy now

See all