
Rainbow Zoap
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g ̶$̶5̶3̶ | £36.27 | $48.00 | £10.36/g |
| 7g | 7 g ̶$̶8̶0̶ | £57.43 | $76.00 | £8.20/g |
| 14g | 14 g ̶$̶1̶4̶0̶ | £100 | $133.00 | £7.18/g |
| 28g | 28 g ̶$̶2̶6̶0̶ | £185 | $245.00 | £6.61/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 4 price changes recorded across 4 sizes. The cheapest size (28g) is 6% below its first tracked price and at its lowest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g ̶$̶5̶3̶ | £36.27 | £36.27 | £40.05 | 7 Aug 2026 | 1 (last 1 Sep 2026) |
| 7g | 7 g ̶$̶8̶0̶ | £57.43 | £57.43 | £60.45 | 7 Aug 2026 | 1 (last 1 Sep 2026) |
| 14g | 14 g ̶$̶1̶4̶0̶ | £100 | £100 | £106 | 7 Aug 2026 | 1 (last 1 Sep 2026) |
| 28g | 28 g ̶$̶2̶6̶0̶ | £185 | £185 | £196 | 7 Aug 2026 | 1 (last 1 Sep 2026) |
How this compares
£6.61/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (in line with the market).
Seller: Thewizardofoz420 has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 4,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
🇺🇸 CALI MIDS AAA / BUD FLOWER WEED (RS11 x ZOAP) Listed: 25/06 Size: Small Buds Type: Indica Dominant Hybrid (70/30) THC: 20% – 26% Aroma: Oranges, berries, citrus and hints of bubble bath zoap. Flavor: Sweet, fruity and zoapyy! Ef…



