biggysearch ♥ LB status

Amnesia Haze | UK Home Grown Sativa | Free Tracked 24

No longer listed on LittleBiggy. This flower from vibelife2k26 has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-24 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
5g5 g amnesia haze£27.65$35.00£5.53/g
7g7 g amnesia haze£41.08$52.00£5.87/g
14g14 g amnesia haze£79.00$100.00£5.64/g
Listing description

***this is the last bit left of this for now, 5g of smaller buds, riced the same as most shake and still gives the amnesia effect 😎*** ⚡ Amnesia Haze – Loud Sativa Powerhouse + Free Shipping ⚡ Launch Prices (Free UK to UK Shipping Includ…

Live flower on LittleBiggy now

See all