
Wild Berry Punch, coco grown with organic amendments.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom
Flower
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 1 3x 3.5g | £73.24 | $97.00 | £20.93/g |
| 7g | 1 7g | £50.59 | $67.00 | £7.23/g |
| 14g | 1 14g | £83.06 | $110.00 | £5.93/g |
| 28g | 1 28g | £151 | $200.00 | £5.39/g |
Listing description
Next up for your sampling pleasure is Wild Berry Punch, a cross of MOB (Maines Own Blueberry or Mother Of Berries, not sure which) and Purple Punch. Various phenos were found so it's a mixed bag, most give off a berry scent, some a bit more…





